Zamontuj litery 3D i wyróżnij swoją markę!

Reklama to trudna branża. Wiedzą o tym dobrze wszystkie firmy, które głowią się nad sposobem na rozpromowanie swojej marki. Jest to wymagające zadanie, zwłaszcza jeżeli na rynku jest wielu konkurentów. Wprawdzie sporo działań reklamowych przeniosło się do Internetu, to wciąż tradycyjne formy atrakcyjnego zaprezentowania walorów oferty odgrywają ważną rolę. Poza ulotkami warto postarać się o estetyczne oznaczenie siedziby firmy. Pod tym względem ciekawym rozwiązaniem są kasetony 3D. Stwórz z nich elegancki szyld, który przyciągnie uwagę przechodniów.

Idealne kasetony 3D dla usługodawców

Pracujesz w branży usługowej? Świetnie! W takim razie kasetony 3D będą ozdobą np. Twojego salonu fryzjerskiego (sprawdź na: https://topexpo.pl/kasetony-i-litery-3d-c-23.html). Wystarczy zlecić kompetentnej osobie stworzenie nowoczesnego logotypu, który umieścisz na takim plafonie. Zewnętrzny wizerunek firmy staje się bowiem coraz ważniejszym powodem, dla którego klienci wybierają ofertę konkretnego usługodawcy. Już nie wystarczy być mistrzem w swoim fachu lub kusić niskimi cenami oraz atrakcyjnymi zniżkami. To oczywiście wciąż jest istotne, natomiast najpierw należy zaprosić klienta do środka punktu usługowego.

Nie osiągnie się jednak tego bez odpowiedniej oprawy wizualnej. Nieczytelne i przestarzałe szyldy robią złe pierwsze wrażenie. Kojarzą się z brakiem profesjonalizmu. Każdy aspekt ma znaczenie w branży, gdzie panuje duża konkurencja. A sektor usług właśnie taki jest – duża liczba podmiotów, które mają bardzo podobną ofertę. Trzeba zatem zainwestować nie tylko w wystrój pomieszczeń biurowych lub salonu. Klienci, którzy dosłownie wchodzą do Twojej firmy z ulicy, mogą w przyszłości stać się lojalnymi adwokatami marki. Musisz więc postarać się, aby od razu mieli poczucie, że mają do czynienia z profesjonalistami.

W jaki sposób pomóc może w tym kaseton 3D? Wygląda bardzo nowocześnie i to nawet na tle budynku z ceglaną fasadą. Idealnie nadaje się do powieszenia np. przed restauracją lub pizzernią. Okrągły kształt kasetonu 3D może nawet podkreślić rodzaj dania, jakie serwowane jest w takim miejscu. Co więcej, Twoja siedziba będzie widoczna także późnym wieczorem lub w nocy. Kaseton 3D posiada podświetlenie LED, które z daleka przyciąga wzrok przechodniów, ale przy tym nie razi w oczy. Ponadto to produkt bardzo trwały i odporny nawet na trudne warunki atmosferyczne. Wykonano go z aluminium, dibondu i tworzywa PVC.

Wypróbuj alternatywną formę reklamy

Pokrewnym produktem są litery 3D, które są równie atrakcyjne. Sprawdzają się, kiedy właściciel firmy ma więcej miejsca na oznaczenie nazwy. Tak zdarza się np. w przypadku szyldów wieszanych wzdłuż witryny sklepowej lub w galeriach handlowych. Nie trzeba oczywiście decydować się na krzykliwe kolory.

Ostatnim trendem jest dostosowywanie barwy reklamy przestrzennej do koloru elewacji, przez co komunikacja wizualna marki jest spójna z otoczeniem. Litery 3D także posiadają moduł podświetlenia LED. Prosta czcionka ułatwia odczytanie napisu, a płaskie lico zapewnia imponujący efekt świetlny. Wybierz rozwiązanie, które najbardziej przypadło do Twojego gustu i postaw na reklamę przestrzenną. Więcej znajdziesz na: https://topexpo.pl/