Jaki agregat prądotwórczy do domu jednorodzinnego kupić?

W tym dziale wyróżnię najlepszy agregat prądotwórczy do domu jednorodzinnego. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów generatorów, ale nie wszystkie nadają się do domu jednorodzinnego. Poniżej przedstawiamy kilka czynników, które należy wziąć pod uwagę przed zakupem generatora:

  • Rozmiar: Rozmiar generatora prądu powinien być proporcjonalny do wielkości domu i obciążenia, które musi utrzymać. – Rodzaj paliwa: Wybierz generator zgodny z rodzajem paliwa.
  • Moc wyjściowa: Moc wyjściowa powinna wystarczyć Tobie i Twojej rodzinie.
  • Waga: Musisz zastanowić się, jak przenośny ma być generator, lub czy chcesz go na kółkach, aby można go było łatwo przenosić.

Najważniejszym czynnikiem przy ustalaniu, który generator kupić, jest cel dla którego kupowany jest generator.

Jaki agregat prądotwórczy kupić do domu jednorodzinnego?

Najważniejszym czynnikiem przy ustalaniu, który generator kupić, jest cel, dla którego generator jest kupowany. Jaki agregat prądotwórczy kupić do domu jednorodzinnego? Przeznaczenie generatora powinno decydować o tym, jaki rodzaj generatora kupić. Następujące generatory nadają się do domu jednorodzinnego:

  • Generatory elektryczne: Generatory te wykorzystują silnik elektryczny i nie wymagają żadnego paliwa. Są one na ogół zasilane elektrycznie i ciężkie ze względu na ich akumulator.
  • Generatory gazu: Generatory te są samowystarczalne i kompaktowe i wykorzystują źródło paliwa, takie jak benzyna lub propan, do zasilania silników. Wytwarzają mniej hałasu niż generatory elektryczne.
  • Generatory Diesla: Te generatory są duże, ciężkie i mocne, ale ich silniki do spalania paliwa wykorzystują olej napędowy.