Dobre zegarki męskie sportowe do 1000 zł – poznaj 4 modele godne uwagi

W ostatnim czasie interesują Cię zegarki męskie sportowe? W takim razie na pewno dobrze wiesz, że wybór na rynku jest naprawdę duży. Jeżeli nie masz czasu ani ochoty na szczegółowe poznawanie oferty każdej marki i analizowanie parametrów technicznych kilkunastu czy nawet kilkudziesięciu modeli, to przychodzimy z pomocą. W tym artykule zebraliśmy 4 zegarki sportowe męskie (https://www.timetrend.pl/zegarki-meskie/zegarki-meskie-style/zegarki-meskie-style-sportowe.html), które według nas zasługują na uwagę, a w dodatku kosztują mniej niż 1000 zł.

G-SHOCK Original DWE-5600R -9ER

Nasza lista nie mogła zacząć się inaczej. Poznaj G-SHOCK DWE-5600R-9ER należący do edycji limitowanej. Wszystkie zegarki męskie sportowe tej marki charakteryzują się wysoką odpornością na zniszczenia i idealnie sprawdzają się do uprawiania w nich sportów. Ten model znakomicie będzie pasować na trening, ale i do luźnej codziennej stylizacji. Jego zaletą jest to, że posiada system antywstrząsowy, a w dodatku jego koperta powstała z karbonu i żywicy. Wśród wbudowanych funkcji znajdziesz automatyczny kalendarz, stoper oraz timer.

Garett Sport Factory RT

Wśród klasycznych zegarków męskich sportowych musiał znaleźć się także nowoczesny model, jakim jest smartwatch Garett Sport Factory RT. To dodatek, który nie tylko estetycznie prezentuje się na nadgarstku, ale też znacznie ułatwia codzienne życie oraz śledzenie efektów treningowych. W tym zegarku możesz monitorować swój puls i sen, liczyć kalorie oraz sprawdzać liczbę pokonywanych kroków. Oczywiście na tarczy tego smartwatcha wyświetlają się wszystkie powiadomienia dotyczące połączeń i wiadomości. Jeżeli potrzebujesz motywacji do ćwiczeń, to ten smartwatch może przypomnieć Ci o konieczności ruszania się w ciągu dnia.

Casio Pro Trek PRT-B70-2ER

Kolejny sportowy zegarek dla mężczyzn, którym warto się zainteresować, to Casio Pro Trek PRT-B70-2ER. Oprócz stopera, timera, 5 alarmów i automatycznego kalendarza – posiada też mniej typowe funkcje. A są to: termometr, barometr oraz wskaźnik wschodu i zachodu słońca. To zegarek, w którym można pływać, a nawet nurkować, ponieważ jego wodoszczelność wynosi 200M. Ten model Casio posiada Bluetooth, przy pomocy którego można połączyć się ze specjalną aplikacją ProTrek Connected i korzystać z dodatkowych udogodnień, np. śledzenia spalonych kalorii czy przewyższeń podczas wspinaczki.

G-SHOCK G-Squad GBD-200-2ER

To już drugi zegarek marki G-SHOCK, który znajduje się w tym zestawieniu. Tym razem jest to model GBD-200-9ER z kolekcji G-Squad. To idealny wybór dla mężczyzn kochających aktywność fizyczną i adrenalinę, ponieważ jest to zegarek odporny na wstrząsy i stłuczenia. Wrażenie robi także jego wodoszczelność wynosząca 200M i pozwalająca na uprawianie podwodnych sportów bez obaw o zalanie mechanizmu. Jeśli chodzi o dodatkowe funkcje, to w tym modelu znajdziesz: krokomierz, stoper, 5 timerów, 4 alarmy i pomiar kalorii. Zegarek jest kompatybilny z aplikacją G-SHOCK MOVE, w której można śledzić wyniki uzyskane podczas treningu. G-SHOCK GBD-200-9ER umożliwia wyświetlanie wiadomości e-mail na tarczy, a więc nawet podczas ćwiczeń możesz być na bieżąco z przychodzącymi do Ciebie informacjami.

Gdzie kupić zegarki sportowe męskie?

Wszystkie wymienione wyżej modele znajdziesz w sklepie Time Trend. Możesz zdecydować się na zakup online lub wybrać się do sklepu stacjonarnego. Przyjrzyj się dobrze wszystkim przedstawionym w tym tekście zegarkom sportowym męskim i wybierz model, który najbardziej pasuje do Twojego stylu i potrzeb.